Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Brooklyn

brook-39

Piękny, majestatyczny, około trzyletni pies. Terytorialny, może być agresywny wobec obcych, strzegąc swoich Ludzi. Bo swoim opiekunom Brooklyn oddaje się bezgranicznie, choć przez pierwsze tygodnie po adopcji trzeba będzie na pewno popracować nad wzajemnym zaufaniem.

Najlepiej odnajdzie się w rodzinie, gdzie główna opiekunką jest kobieta. Nie nadaje się do dzieci. Żadnych. To idealny towarzysz dla spokojnych, cierpliwych ludzi, którzy powoli zapoznają go z zasadami panującymi w domu. Tak, w domu z ogrodem – nie nadaje się do bloku. Ale tu też istnieją pewne warunki – podczas wizyt gości Brooklyn powinien być izolowany.

Czy adopcja Brooklyna to wyzwanie? Jeśli kochasz psy, chcesz zyskać najwierniejszego przyjaciela i obrońcę, jeżeli masz doświadczenie z psami – to naprawdę towarzysz dla Ciebie. Jest wyjątkowy – zarówno na pierwszy rzut oka, jak i w codziennym życiu.

Obowiązuje procedura adopcyjna – ankieta i umowa.

Tel. 504-000-424

www.pupilove.pl schronisko psy do adopcji z całej polski

psy do adopcji schronisko

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji