Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

BROWI

191
Pupilove.pl

Psy w naszym schronisku są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA DUŻEGO PSA.
Wiek: około 4 lat
BROWI posturą budzi respekt, to duży pies ważący około 50 kg, sięga do połowy uda.
Duży, ale przyjazny. Na pierwszym spacerze bardzo czujnie rozglądał się dookoła, My to znamy: Szukał drogi do domu, próbował poczuć znajome zapachy, zobaczyć znajome punkty, niestety…na próżno. Nikt go już nie chce, nikt nie szuka.
Szukamy Browiemu ze względu na gabaryty raczej domu z ogrodem. Z pewnością, jak się zadomowi wywiąże się zarówno z roli przyjaciela jak i stróża posesji.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji