Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Bruno

img_02231

Taki fajny, wesoły czorcik z niego! Ma ok. roku i już zdążył poznać, co to głód i przerażenie – został znaleziony jako kilkumiesięczny szczeniak, gdy błąkał się bezradny po wsi. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach stracił oko :(. Na szczęście teraz jest znów radosnym, wciąż po szczenięcemu nieco niezgrabnym psiakiem, który z kontaktu z opiekunem czerpie mnóstwo radości i tyle samo potrafi jej dać!

Kocha spacery, lubi pohasać, zwłaszcza z suczkami – dlatego świetnie byłoby, gdyby znalazł dom z lubiącą zabawy psią damą. Śmiało może mieszkać ze starszymi dziećmi – obecnie jest zaprzyjaźniony z dwunastolatką. Wielki pieszczoch i łasuch – dlatego szybko można go nauczyć nowych rzeczy, bo dla smakowitych kąsków stać go na wiele.

Początkowo może być nieco nieufny, co nie powinno dziwić, bo w swoim krótkim życiu zakosztował już złego. Dlatego szuka cierpliwego opiekuna, który pozwoli mu się powoli otworzyć – wtedy na pewno zachwyci urokiem.

Czeka w okolicach Poznania. Kontakt telefoniczny pod nr 505-158-004, mailowy: jenkin.74@wp.pl.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji