Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Bunia

bunia_10
Pupilove.pl

płeć: sunia
wiek: 5-7 lat
rasa: piękny mix
wielkość: średnia
sterylizacja: tak
szczepienia: tak
czip: tak
umaszczenie: owczarkowate
sierść: krótka:
dzieci: lubi
koty: nie wiadomo, ale agresywna raczej nie jest

BUNIA mądra, piękna i … bezdomna 🙁

Umaszczona podobne do owczarka niemieckiego, ale jest dużo dużo mniejsza, bo sięga do kolan.
Pani weterynarz stwierdziła, że na pierwszy rzut oka wygląda na 3 lata, bo ma piękne, białe zęby, jednak po dokładniejszym badaniu określiła ją na nieco starszą.
BUNIA jest wesołą, pozytywną suczką. Doskonale dogaduje się z psami i suniami, a z psem sąsiadów nawet mocno się zaprzyjaźniła.

Co do kotów, nie mamy pojęcia. U weterynarza nie zwracała uwagi na kota, ale była zaaferowana i być może go nawet nie zauważyła.
Sunia przebywa w hoteliku Hotel dla psów Mokry Nosek.

trochę z dziejów BUNI:
znaleziona w sierpniu 2014 błąkająca się w Puszczy Kampinoskiej. Była wychudzona, głodna, spragniona, miała zapalenie uszu.
Właściwie to ona się znalazła, kiedy Małgosia poszła do lasu na spacer z aparatem fotograficznym. Poszła za Nią, aż do bramy jej posesji. Dała jej jeść i pić … i została.
To pies o ogromnym potencjale. Jest energiczna, sprytna i inteligentna. Udało jej się wydostać z kojca w hoteliku, ale nie uciekła. Przywołana, chętnie wróciła. Szkoda, ze nigdy nie była szkolona jako pies asystujący. Jestem pewna, że niepełnosprawna osoba miałaby z niej ogromny pożytek. Bunia umie otworzyć drzwi, szafki, jest bardzo bystra.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI BUNI :
Małgorzata 501 010 343
lub do Hoteliku Mokry Nosek, gdzie można ją odwiedzać 501 034 608

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji