Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Burgund

image-134
Pupilove.pl

Burgund zwany też Bruner.

Burgund to piękny pies. Należy do czworonogów, które lubią kontakt z człowiekiem, ale mają swój silny charakter. Ludzie wybierają uległe psiaki, a Burgund czeka już 4 lata za kratami. Bardzo źle znosi zamknięcie, zaczyna zamykać się w sobie, nie ma chęci opuszczać budy, choć kiedyś za spacer oddałby wszystko. Burgund potrzebuje adopcji na już. Potrzebuje ludzkiego Przyjaciela, człowieka aktywnego do wspólnych spacerów, ale przede wszystkim osoby, która potrafi nad psem zapanować- psiaka trzeba nauczyć, że w tym “związku” rządzi człowiek.
Nie oddamy Burgunda do domu z dziećmi, niezbyt dobrze toleruje inne psy. Powinien być jedynym podopiecznym swego Człowieka.
Psiak jest wykastrowany, zaszczepiony. Przed adopcją konieczna wizyta w przytulisku w celu zapoznania się z psem.

Filmik z Burgundem: https://www.youtube.com/watch?v=xBbWYbUd28M&feature=youtu.be

Wielkość: średni/ duży

Wiek (szczeniak/ młody/ dojrzały/starszy): dojrzały, szacunkowo 6 – 7 lat

PSiak mieszka w przytulisku w woj. Świętokrzyskim, ale w razie potrzeby pomożemy mu dojechać do nowego domu. Przytulisko decyzją władz miasta ma opuścić zajmowany grunt, więc każda adopcja jest na miarę cudu.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 601 245 643 w godz.10 – 19

Ponieważ straciliśmy dofinansowanie z gminy każde wsparcie w postaci karmy suchej i mokrej, leków, środków higienicznych, garnków, a teraz zwłaszcza słomy, a także wszelkie wsparcie finansowe będą dla nas wielką pomocą.
Dane kontaktowe
W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 601 245 643 w godz.10 – 19

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji