Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Busia-adoptowana

fb_img_14894087181341

Busia to malutka (waży około 7 kilo) suczka, która większość życia spędziła na ulicy. Ma niecały rok, a już tyle przeszła. Przeganiana przez ludzi, zawsze musiała radzić sobie sama. W końcu trafiła do przytuliska. Początkowo przerażone psie dziecko bało się wszystkiego i pierwsze dni spędziła wciśnięta w kąt budy. Powolutku przekonaliśmy malucha, że ten świat nie jest wcale taki zły. Busia zaczęła nieśmiało merdać ogonkiem, lizać po rękach i cieszyć się na widok człowieka. Jest na prawdę fajnym dzieciakiem, tylko trzeba ją jeszcze wszystkiego nauczyć. Jest łagodna, bardzo uległa. Szukamy dla niej najlepszego domu na świecie. Takiego do końca życia, który Busi już nigdy się nie pozbędzie i będzie kochał na dobre i na złe. Taki, który zdaje sobie sprawę, że pies żyje kilkanaście lat, a nie jest to tylko chwilowa zachcianka. Prosimy o przemyślane decyzje.
Szukamy domu dla Busi BEZ MAŁYCH DZIECI. Może zamieszkać w domu z nastoletnimi dzieciakami. Jest w trakcie nauki chodzenia na smyczy. Dogaduje się z innymi psami, chociaż tych dużych trochę się boi.
Busia przed adopcją zostanie wysterylizowana.
Przebywa w Przytulisku w Głownie (woj. łódzkie).
Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt w sprawie adopcji :
Nicole 502 540 078
kontakt@przytuliskoglowno.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji