Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Ciastuś

1002584_458728487571123_627705865_n1
Pupilove.pl

Ciastek (Bruno, nr rej. 5) ma około 7 lat, w 2009 roku został przywieziony do przytuliska… jako szczeniak… Wówczas nie znalazł domu… z każdym kolejnym dniem jego szanse na odmianę losu malały. Mieszkał w schronisku i cierpiał z zimna, wilgoci, głodu i braku poczucia bezpieczeństwa .. Wydawało się, że jego życie nie może być jeszcze bardziej nędzne..

O jakże się wówczas myliliśmy! Zaczęły się problemy zdrowotne.. zdiagnozowano u niego nowotwór prącia, konieczna była operacja i usunięcie narządu. Psiak zniósł chorobę dzielnie, jakby jakaś wewnętrzna siła mówiła mu, że musi być silny, musi (!), bo jeszcze jest przecież młody, jeszcze jego życie może się odmienić! A nuż jeszcze będzie miał kiedyś taki dom, o jakim tylko słyszał, o jakim marzy. Wie tylko z ludzkich opowieści, że są gdzieś na świecie takie miejsca, gdzie nie śpi się na zimnej ziemi, gdzie nie brakuje jedzenia, gdzie jest ciepło i bezpiecznie… gdzie codziennie ktoś troszczy się o podopiecznych..

Minęło ponad 6 lat życia w schronisku, walki o miskę, a niedawno walki o życie.. Ciastek nadal szuka domu. Nie stracił nadziei, wierzy, że i do niego uśmiechnie się los. Jest młodziutkim, pełnym energii psiakiem, choć wycofanym. Z suniami ma dobry kontakt, z psiakami również – choć nie ze wszystkimi.

Ten uroczy pieseczek za chwile spędzone u boku człowieka oddałby wszystko. Na spacerach ożywia się, macha ogonkiem, a na pysiu widać uśmiech 🙂 Niestety tak rzadko wychodzi ze swojego kojca… Ciastek bardzo potrzebuje domu…

Nigdy go nie miał, nie wie co to znaczy mieć swój kocyk, spać w łóżku… Jest psiakiem mądrym i pojętnym, szybko nauczy się domowych manier.

Ciastek naprawdę zasługuje na najlepszy na świecie dom- to mały ciałem, a OGROMNY duchem pies..

Kontakt w godz. 10-20: 601 245 643

 

schronisko psy do adopcji

www.pupilove.pl schronisko psy do adopcji z całej polski

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji