Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Cieniuś kochany, krótkowłosy, młodziutki psiak ADOPCJA

12
Pupilove.pl

Poszukujemy domu dla Cieniusia – super fajnego, młodziutkiego, energicznego psiaka w wieku około 1 roku. Piesek trafił do nas dość niedawno. Niestety nikt go nie szuka. Cieniuś niesamowicie tęskni do ludzi. Za spacer, wspólną zabawę, towarzystwo opiekuna odda chyba wszystko. To bardzo miły, wesoły, kontaktowy psiak.. Cieniuś jest wielkości charta, jest do charta podobnej budowy, ale ma zupełnie inny pyszczek. To energiczny, radosny, kochany psiak..Cieniuś dogada się z innymi psiakami, ale najlepiej, aby był to psiak równie energiczny jak on.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:
Iwona 793993779
iwoniam@poczta.onet.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji