Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Czaru s ideał

146
Pupilove.pl

Czaruś SZNAUCER mix, bezkonfliktowy do psów i kotów, grzeczny

Czaruś to cudowny pies w typie sznaucera w wieku około 4 lat. Pies nie ma szczęścia i przez tak długi okres ogłoszeń nikt o niego nawet nie zadzwonił. Szkoda bardzo bo jest wspaniały i skradł by serce każdego kto go pozna. Latka mu lecą i coraz ciężej będzie znaleźć mu dom. Czaruś jest bardzo łagodny, taki pies przylepa najchętniej siedziałby całymi dniami przy człowieku. Niestety teraz to już nie możliwe bo stracił dom tymczasowy i jego miejsce jest w kojcu i budzie.

Czarek toleruje psy, w domu tymczasowym mieszkał z kotami, jest grzeczny, nie niszczy w boksie zachowuje czystość wiec w domu też nie powinno być problemu. Uwielbia wodę i jak tylko widzi rozstawiony basenik od razu wskakuje i się pluska. Nie sprawia żadnych kłopotów. Gwarantujemy że ten pies będzie najwspanialszym przyjacielem rodziny i jeszcze lepszym dziecka. Szukamy dla niego wyłącznie warunków domowych.

Kontakt po 16.00, 665-158-238 lub 507-415-468

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji