Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Dakota

116
Pupilove.pl

Dakota, 6 miesięczny, łagodny SZCZENIAK szuka domu!

Sześciomiesięczny szczeniak tułał się w okolicach Iłowa po wsi, szukając pożywienia i dachu nad głową. I nawet znalazł jeden taki dom, gdzie już było 2 psiaków, i nawet wprowadził się sam do ich kojca. Marzył chyba o tym, ze już zostanie na zawszę. Cóż, jego szczęście nie trwało długo. ZNUDZIŁ SIĘ. Więc, właściciel poszedł i zgłosił go jak psa agresywnego w stosunku do ich syna. Ot tak, najzwyczajniej na świecie, nie miał litości do psiego dziecka. Bez mrugnięcia okiem zgodził się na oddanie psiaka do umieralni w KUTNIE! ALE MY SIĘ NIE ZGADZAMY! Ludzie, czy ździebko karmy i kawałek posłanka tak dużo was kosztował? Czy nie gryzie was SUMIENIE i czy nie jest wam WSTYD za to, że nie oszczędziliście okrutnego losu młodemu stworzeniu?
Piesek nie jest w ŻADNYM stopniu AGRESYWNY. Jest kochający i grzeczny. Na zdjęciu jest z dzieckiem. Czy tak się zachowuje pies agresywny?! Utrzymuje czystość w domu.
Jest wykastrowany, odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony. Do oddania tylko odpowiedzialnym ludziom. Obowiązuje procedura adopcyjna.

Tel. MARTA 506-970-844
ANIA 600-513-892

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji