Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Dalia

Dalia – młoda, przyjacielska sunia w typie owczarka szuka domu.

Dnia 2 maja 2016r. pod opiekę naszej fundacji trafiła młoda sunia w typie owczarka niemieckiego. Błąkała się po okolicznej gminie od dwóch tygodni. Dobrzy ludzie nie pozostali obojętni na los suni. Dalia (tak ją nazwaliśmy) miała dwie możliwości albo wyjazd do schroniska w Wojtyszkach albo trafienie pod opiekę naszej fundacji. Wybór był prosty, szybka decyzja. Dalia zamieszkała w zaprzyjaźnionym hotelu. W aucie jakby nie było psa. Dali położyła się i całą drogę grzecznie odpoczywała. Sunia ma wspaniały kontakt z ludźmi, lubi dzieci, bez problemu odnajduje wspólny język z innymi psami. Potrafi chodzić na smyczy, jest bardzo posłuszna choć przypuszczamy, że była bita lub w jakiś sposób źle traktowana.

Dali ma ok 2 lat. Dzisiaj została odpchlona, potem czeka ją odrobaczenie, wizyta u weterynarza, szczepienie i oczywiście sterylizacja.

Jak na psa w typie owczarka niemieckiego Dalia jest drobnutką sunią (kobieta ważąca niecałe 50 kg bez problemu podniosła sunię i wsadziła do auta).

Szukamy dla Dalii warunków domowych!

Dalia przebywa w hoteliku koło Skierniewic.

Kontakt: 691129389 (Małgorzata)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji