Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Diablo

DIABLO – 3letni psiak szuka domu

Diablo trafił do schroniska w kwietniu 2016r (ma ok 3 lat). Jego ogon wyglądał bardzo źle, psiak cały czas gryzł ogon, rana nie goiła się, podczas spacerów Diablo zapominał o ogonie ale jak tylko robiliśmy postój od razu akcja ogon wprawiana była w ruch. W przypadku Diablo nie było wyjścia, trzeba było amputować ogon. Po amputacji psiak czasami próbuje złapać ogon ale nagle dziwi się, że nie ma za co złapać.

Diablo to pies bardzo pozytywnie nastawiony do człowieka, potrafi chodzić na smyczy i chętnie rozdaje buziaki. Póki co nie wchodzi w konflikty z innymi psami ale wiadomo, że warunki schroniskowe nie zawsze odzwierciedlają to jak pies będzie reagował i zachowywał się w nowym domu.

Poszukujemy dla psiaka wyłącznie warunków domowych, ludzi, którzy będą pracować z psem, w razie potrzebny udadzą się na konsultacje do behawiorysty ale przede wszystkim będą mieli czas dla psa i będzie on dla nich członkiem rodziny.

Wybierzemy najlepszy dom dla psiaka. Kolczatkom z góry mówimy NIE.

Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej, którą wyślemy mailem.

Diablo przebywa w schronisku w Skierniewicach.

Kontakt: 691129389 (Małgosia), mail: schronisko.skierniewice16@gmail.com

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji