Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Diana

6
Pupilove.pl

Diana – historia prawdziwa, fatum w tle

Historia tej suni jest jak tysiące historii biednych ,ciągle niechcianych psów.
A jednak jest w niej coś szczególnego, co jakiś czas tej suni daje się nadzieję..niestety na krótko.
Całe dzieciństwo spędziła uwięziona na strychu domu alkoholików. Patologia w Polsce, ma dziwną , niezrozumiałą skłonność do pastwienia się nad zwierzętami. W takim środowisku przyszło żyć naszej Diance. Krzywda psa szła w parze z każdym łykiem wódki.
I znowu wódka, tym razem, żeby uwolnić Dianę.
Udało się, znalazła dom, ale tylko tymczasowy.
W tle znowu wódka , od której uciekła po śmierci opiekuna.
Dzisiaj, kiedy kolejny raz zmieniła się jej rzeczywistość, kiedy przybywa bezpieczna w hotelu, zadajemy sobie tylko jedno pytanie : czy ta ciągła tułaczka z patologicznym środowiskiem w tle , skończy się kiedyś ?? Czy ten pies doczeka szczęścia w nowym , kochającym , normalnym domu??
Diana jest spragniona miłości jak rzadko który pies. Ma typowy, owczarkowaty charakter , oddana opiekunowi bezwarunkowo, kochając za sam fakt obecności i istnienia człowieka.
Zwykły spacer jest dla niej za każdym razem ogromnym świętem. Cieszy się , skacze, wywija baranki na trawie, łasi do ręki i próbuje wchodzić na kolana. Radość na dzień dobry i na dobranoc?
Dokładnie tak jest, pod warunkiem, że towarzyszy jej człowiek.
Dianka ma ok. 7-8 lat, to nie jest dobry wiek do adopcji. Ludzie szukają młodych, atrakcyjnych z wyglądu psiaków. Czy dla niej jest szansa ?? Czy ktoś dostrzeże tą wyjątkową sunię i ofiaruje dom ?? Optymizm życiowy i chęć pomocy Diance, nie pozwala nam się poddać. Chcielibyśmy, aby ktoś odczarował to fatum ciążące nad jej dotychczasowym życiem i pokazał, że człowiek to nie tylko patologia. Z nadzieją czekamy na kontakt w sprawie adopcji : 500-18-19-20

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji