Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Dianka

12
Pupilove.pl

Dianka, cudowna, mądra sunia do pokochania!

Diana sympatyczna, mądra zrównoważona, jak przystało na starszą damę, ale płynie w niej gorąca krew i potrafi jeszcze ustawić malucha do pionu i pogrozić mu łapką 🙂 Diana ,choć nie znamy jej wieku do końca jest jeszcze bardzo energiczna. Mieszkała całe życie w małym kojcu w błocie bez kontaktu z człowiekiem , nie udzielono jej pomocy mimo iż miała tak wielkiego guza na na nodze, że siegał do ziemi w życiu nie widziieliśmy czegoś takiego. Zabrana interwencyjnie i operowana wróciła do świata żywych 🙂 Diana jest takim psim skarbem, jest bardzo grzeczna, nie brudzi w domu, nie szczeka, kocha sie przytulać i uwielbia wszystkie psy, na koty nie sprawdzona.
Szukamy dla niej tylko domku jednorodzinnego ponieważ lubi przebywać na dworze , trudno jej było również przyzwyczaić się do róznych struktór podłoża i do schodów. Obecnie chodzi śmiało po domu i schodzi ze schodów, nie potrafi chodzić na smyczy i się blokuje, najlepiej bedzie czuła się niczym nie ograniczona spacerując wolno po ogrodzonym terenie, na otwartej przestrzeni np. lasu wyzwala jej się zew natury i chce dać dyla, więc żywotna ta babuszka nie ma co 🙂 Polecam do adopcji tylko na kanapę.

Kontakt
536 508 111 lub 502 401 818

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji