Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Dingo

138
Pupilove.pl

Inteligentny Dingo, skupiony na człowieku, szkolony, bezkonfliktowy pies

Dingo: Jak na krzywdę, która go spotkała ze strony ludzi, Dingo nadal kocha i ufa bezgranicznie. Jego wygląd świadczy o przejściach i zaniedbaniach z ręki człowieka. Do schroniska trafił po zgłoszeniu, że grupa nietrzeźwych osób znęca się nad psem. A on tam stał i dawał się przypalać papierosami, bo wreszcie ktoś zwrócił na niego uwagę. Bez jakiejkolwiek próby obrony. Potem zaniedbano chorobę skóry, a gdy trafił na tymczas okazało się, że Dingo ma klaustrofobię i lęk separacyjny. Od kilku miesięcy trenuje z instruktorem, który jest psiakiem zachwycony.
Pilnie poszukujemy domu bardzo aktywnego, który zapewni Dingowi dużo ruchu i który, na czas nieobecności, może zapewnić Dingowi kojec, w którym on czuje się bezpiecznie. Czyli dom z ogrodem. Dingo to bardzo inteligentny pies, skupiony na człowieku, idealny do szkoleń. Ma ok. 4 lata, jest wykastrowany, ma paszport. Nowej rodzinie oferujemy wszelką pomoc – wskazówki od trenera co do pracy z psem lub szkolenie z trenerem, jeśli dom byłby z okolic Szydłowca, pomoc w transporcie. Pies nie wykazuje żadnej agresji do ludzi, bardzo lubi dzieci, ale jest duży i skoczny, więc wskazane starsze, dogaduje się z większością psów i kotów. Obowiązuje umowa, wizyta przed i poadopcyjna. Nie wydaję psów na łańcuch.

Nr kontaktowy 662 932 175

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji