Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Diuna

158

Diuna, spokojna sunia szuka spokojnej przystani na całe życie

Diuna to spokojna starsza sunia, która uwielbia spacery. Diuna ma około 10 lat z czego 7 lat przeżyła w schronisku w Radysach zwanym obozem koncentracyjnym dla psów. Była tam razem z tysiącami innych psów,nie raz pogryziona, co widać po szramach na jej pyszczku. Powoli traciła siły sponiewierana i zmęczona. Pewnie w ostatnim momencie przed poddaniem się, zaprzestaniem walki o siebie, została zabrana do hoteliku przez osoby, które pomagają psiakom. W hoteliku Diuna przebywa już ponad rok ale jest jednym z kilunastu psów i nie można jej poświecić wiele czasu i uwagi. Nie piszę jaka jest Diuna, nie znam jej, ja tylko robię dla niej ogłoszenie. Trzeba rozmawiać z p. Bożeną aby bliżej poznać sunię. Wspomnę tylko,że goni koty. Ale nie jest ważne jaka Diuna jest, bo nie jest to ogłoszenie dla człowieka, który poszukuje psa będącego radosnym towarzyszem zabaw, to jest ogłoszenie dla suni, która poszukuje bezpiecznej przystani i swojego człowieka na ostatnie lata życia, który jest w stanie ją pokochać niezależnie od tego jaka ona jest. Może ktoś miał kiedyś kochanego psa , któremu teraz może spłacić dług i zaopiekować się Diuną, może znajdzie do tego inny powód, może chociaż popyta znajomych czy nie mogliby pomóc.

Sunia nie oczekuje wiele, potrzebna jej czyjaś uwaga, spacery, ciepły kąt. Diuna czeka na telefon, który zmieni cały jej świat.

Kontakt:
Bożena 606 142 150
Mail: bozena.star@onet.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji