Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Dixi

image-22

Dixi to niewielki, ważący około 5-6kg piesek w wieku około 8-9 lat.To najmniejszy piesek w naszym schronisku, a jest drugim w kolei psem, który jest u nas najdłużej..
To bardzo spokojny, grzeczny, a przy tym kontaktowy i towarzyski piesek. Pozbawiony agresji, psia miłość w najlepszym wydaniu.
Piesek lubi ludzi i ich towarzystwo, lubi być głaskanym pielęgnowanym, lubi także noszenie na rękach i można go bez problemu nosić, bo jest malutki :).
Bardzo się cieszy gdy może spędzić trochę czasu w przyjemnym objęciu człowieka. Niezwykle lubi głaskanie i przytulanie.
Piesek dobrze dogaduje się z innymi psami, nie wchodzi z nimi z konflikty i awantury. Potrafi szczekać, ale nie jest uciążliwy.
Osoba, która zdecyduje się na adopcję Dixusia na pewno nie pożałuje swojego wyboru.
Pies ma komplet szczepień, jest zdrowy. Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Dane kontaktowe
Kontakt:
Iwona 793993779
iwoniam@poczta.onet.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji