Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Długowłosy, kochany Toto o wyjątkowych oczach szuka domu

114
Pupilove.pl

Toto to młody, średniej wielkości pies o wyjątkowej urodzie. Jest młody, ma ok. 4 lata- ostatnie dwa spędził w fatalnych warunkach. Na razie się poznajemy, Toto mieszka w hotelowym boksie pod Warszawą i wszystko jest dla niego nowe. Odbija sobie ten długi czas zamknięcia- uwielbia bieganie, ruch, bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Bywa lękliwy- kuli się na widok podniesionej ręki, patyka i gwałtownych ruchów. Lubi inne psy, szczególnie jednego hotelowego kolegę- wszystko robią razem. Toto to nie tylko niesamowita uroda i cudowne, bursztynowe spojrzenie. To przede wszystkim pies po przejściach, który wymaga nieco więcej pracy. Na pewno najlepiej odnalazłby się w domu z ogrodem lub u osób aktywnych, które zapewnią mu sporą dawkę ruchu. Dobrze zachowuje się podczas jazdy samochodem i ładnie chodzi na smyczy. Jego sierść wymaga regularnej pielęgnacji.

Jest przekochanym, przemiłym w dotyku kudłatkiem, który potrzebuje duuużo miłości i mądrego człowieka-przewodnika. Uwielbia głaskanie i przytulanie. Ma kontakt z pięcioletnią dziewczynką i nie przejawia agresji.

Zapraszam do spaceru zapoznawczego! Obowiązuje umowa i wizyta przedadopcyjna.

515-998-598

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji