Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Don Diego

diego-pies-potega-mieszanka-amstaff-bokser-bullmastif-do-adopcji-podlaskie
Pupilove.pl

Don Diego (nr rej. P-1221/15) to duży pies, jego rasowość jest dość zagadkowa, wygląda na mieszankę amstaffa/boksera/bullmastifa?
Trudno się domyślić jaka krew w nim płynie. Jest potężny, masywny, naprawdę kawał pięknego psa, brązowy kolos…. Imponujący, prawda? Jego wygląd może budzić w ludziach obawę, ale w tym wielkim ciele skrywał się wielki strach 🙁 Gdy Diego do nas trafił, unikał ludzi jak ognia 🙁
Z biegiem czasu Diego przekonał się, że ludzie nie chcą go skrzywdzić. Teraz bez problemu nawiązuje kontakt z ludźmi. Jest łagodny, choć swoim wyglądem może budzić respekt, ale to tylko pozory.
Diego w miarę dogaduje się z suczkami, jak z samcami- nie wiadomo.
Diego wypuszczony na wybieg kręci kółka jak szalony, a że jest ogromnym psem, zachowuje się jak pędząca torpeda, która przewróci każdego!
Przez życie w zamknięciu energia go rozsadza, więc nie ma co się dziwić że w momencie wypuszczenia go poza boks daje upust swoim emocjom.
Diego w takim ferworze radości może nieświadomie zrobić człowiekowi ”kuku”, ponieważ niestety nie ma świadomości swojej siły a jest psem naprawdę potężnym i silnym.
Ze względu na to szukamy dla Diego doświadczonego opiekuna, który będzie potrafił go okiełznać i zapewni mu codziennie odpowiednią dawkę ruchu.

Diego jest zdrowy i po zabiegu kastracji. Gotowy do adopcji.

KONTAKT DO SCHRONISKA:
www.schronisko.bialystok.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji