Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Donka

002
Pupilove.pl

Donka czeka w domu tymczasowym na swojego człowieka. Pierwsza adopcja się nie udała. Okazało się, że Donka nie mogła się odnaleźć w nowym otoczeniu, cały czas próbowała ucieczki. Baliśmy się o jej życie bo obok posesji przebiegała ruchliwa droga. Donka wróciła na tymczas a właściciel miał zając się uszczelnieniem ogrodzenia. Niestety w międzyczasie w domu pojawił się szczeniak. Donka więc znów czeka na swoją szansę. Cudna suczka, posłuszna i wierna. Jest mała, wielkości jamnika. Nie odnajduje się w towarzystwie małych dzieci, boi się ich. Zdecydowanie dla dorosłych spokojnych ludzi, bo wciąż jest strachliwa. Niestety dwa lata na łańcuchu bez kontaktu z człowiekiem odcisnęły swoje piętno. Ale warto jej strach oswoić bo wtedy okazuje się cudownym, przyjacielskim, zapatrzonym w opiekuna psiakiem.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt tel. 501 179 180. Nie wydajemy psów na łańcuch. Obowiązuje wizyta przed adopcyjna.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji