Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

DOY

22e09b9d9244c128

Doy to 8 letni średniej wielkości psiak, który trafił do schroniska bardzo wylękniony, przerażony, bojący się gwałtownych ruchów. Spędził tu kilka lat. Obecnie przebywa w hotelu, gdzie czeka na nowy dom. Doy coraz bardziej otwiera sie na ludzi, jednak boi się gwałtowniejszych ruchów. Przy głaskaniu mruży oczka, widać, ze sprawia mu to przyjemność. Potrzeba poświecić mu troche czasu i cierpliwości, a będzie wspaniałym psem. Uwielbia parówki, sam ich widok go cieszy. Nie niszczy, nie brudzi. Czasem natomiast wyje, lubi też dawać głos z byle powodu.
Lubi spacerki – jest na nich pewniejszy, domaga się ich i – najwyraźniej – nie może się ich doczekać. Potrafi chodzić na smyczy, jest ciekawy świata.
Zgadza się z psami, zaczepia do zabawy, jednak, kiedy te szczekają – wzdryga się i kuli. najlepiej jakby zamieszkał w domu z drugim psiakiem, gdyż przy nich czuje się bezpieczniej. Doy akceptuje również koty.
Odradzamy dom z małymi dziećmi. Może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem jak w bloku. Jednak jeśli miałby być to blok to w spokojniejszej okolicy.
Doy szuka człowieka, który mu pokaże, że ludzie nie są źli, zabierze do domu, gdzie poczuje sie kochany.

Warunkiem adopcko jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przed/poadopcyjna

NUMER DLA ZAINTERESOWANYCH ADOPCJĄ TO 503 68 30 50

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji