Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

DRAGON

1133

DRAGON – uderzyło nas, jaki miał wyraz pyska w kojcu, kiedy nam się przyglądał zza krat. Tak, jakby na tym pysku malowała się cała psia dusza: smutek i poczucie opuszczenia przez człowieka. I chyba brak nadziei. Może to nawet lepsze, to pogodzenie się z życiem, które oszukało, i z brakiem człowieka, który najpierw wychował, a potem opuścił. Może i lepsze, bo co Dragonowi po bezzasadnej nadziei na odmianę życia w końcówce – takich psów, jak on, jest tu najwięcej. Dużych, niemłodych samców z posiwiałymi pyskami, urody schroniskowej. I nawet jeśli Dragon jest dobrym i przyjaznym psem, i nawet jeśli przytulał się do ręki człowieka, jakby chciał obiecać – , i wyżebrać – to jednak zdajemy sobie sprawę, ze to prawdopodobnie będzie za mało.
Dragon ma ok. 8 lat.
KOJEC: I – 12
uwaga: w schronisku będzie identyfikowany bez numeru

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-713-343
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji