Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Drops

1138
Pupilove.pl

Drops, pozytywny, młody PIES IDEALNY, radosny i śliczny pies

Drops to jeden z tych psiaków o którym można powiedzieć, że są idealne. Super ładnie chodzi na smycz, lubi się bawić, wspaniale dogaduje się z innymi kolegami, uwielbia kontakt z człowiekiem i jest bardzo grzeczny. Do tego jest śliczny i ma ładną sierść. Drops to psiak, który jest mega pozytywny i jest zaprzeczeniem teorii, że psy ze schroniska są psami trudnymi. Choć przez ostatnie trzy lata przebywał w schronisku, nie stracił nic z psiej radości i optymizmu, zachowuje się tak jakby całe życie spędził na kanapie. Obecnie Drops przebywa w hoteliku w Ostrowcu Świętokrzyskim i marzy o domku do którego będzie mógł wnieść wiele radości w zamian za opiekę. Drops ma niespełna pięć lat, więc nie jest psim podlotkiem tylko młodym zdrowym psiakiem, który bardzo szybko zaaklimatyzuje się w przyszłym domku jeśli tylko poczuje się bezpieczny i kochany.
Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się bliżej z tak idealnym psiakiem jakim jest Drops.
Szukamy dla Dropsa domku w całej Polsce, w razie konieczności pomożemy z organizacją transportu. W trosce jednak o dobro Dropsa, zapewniamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.

Kontakt
Iwona, tel. 883-385-989
iwona.piot@onet.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji