Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

DYZIEK

16
Pupilove.pl

POTRZEBNY PILNIE DOM, BY PSIAK NIE TRAFIŁ DO SCHRONISKA.

DYZIO – waga 8 kg, sięga do połowy łydki, młody. Ma obcięte kiedyś, jakimś koszmarnym domowym sposobem uszy.

Bardzo kochany, łagodny piesek. Jest średnio aktywny, skoczny jak kot, wesoły i przytulaśny. Chodzi na smyczy, zachowuje czystość, rano budzi , żeby wyjść z nim na spacer. Super psiak, jest jednak pewne  ale…

Mogłam udawać, że go nie widzę, że nie słyszę jego płaczu, mogłam sobie pomyśleć ,że to na pewno czyjś psiak, że z pewnością nikt go nie wyrzucił, no może się zagubił tylko na chwilę…No nie, nie mogłam. Wpuściłam na podwórko. Położył się, ciężko dyszał , musiał już długo biegać jak szalony szukając tego kto go porzucił. Zasypiał na chwilę ze zmęczenia, potem otwierał oczy, wstawał, gotowy do dalszego biegu, siadał, patrzył na mnie jakby szukając odpowiedzi na pytanie którędy do domu, domu gdzie go nikt nie chce.

Dałam mu na imię DYZIO, chciałam, żeby było sympatyczne, żeby nawet ono zwiększało jego szanse na znalezienie nowego opiekuna. Nie mogłam go zatrzymać, więc wcisnęłam do bardzo awaryjnego domu tymczasowego. Jego czas tam się kończy, muszę, nie mam wyjścia, muszę mu szybko znaleźć mądry, dobry dom. Bo dom dla Dyzia nie może być taki ot, zwykły. Udało nam się go poznać już trochę i chyba wiemy dlaczego się go tak bezpardonowo pozbyto. DYZIO ma problem, boi się sam zostawać w domu, płacze. Jak są z nim ludzie psa dosłownie nie ma , kładzie się za kanapą i śpi grzecznie, ale wystarczy wyjść i jest rozpacz. Ktoś kto otworzy przed nim serce będzie musiał nad tym popracować, stopniowo nauczyć go, że samotność nie jest taka straszna. Są specjalne metody, które psu pozwalają pokonać ten lęk.

Piszę o tym, bo nie chcę, żeby znowu został porzucony czy oddany do schroniska, gdzie pewnie zostanie już na zawsze.  Gwarantuje jednak, że adoptując go zyskacie super przyjaciela, na dobre i na złe, który będzie Was kochał razem z Waszymi wadami i który nie odwróci się od Was nawet, jak będziecie nie do zniesienia. Sto procent oddania i miłości to DYZIO.

KONTAKT w sprawie adopcji:

692771234

saavahna@gmail.com

Proszę o rozsądną, przemyślaną decyzję.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji