Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Dżej Dżej-schronisko-psy-do-adopcji

DD4

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Dżej Dżej dorosły, duży i spokojny pies do adopcji

Dżej Dżej to duży, puchaty psiak, który ma ok 8-9 lat. Dżeju jest spokojnym, bardzo tolerancyjnym psem a kiedy zaufa człowiekowi to na dobre i złe. Psiak pilnuje się opiekuna, ale boi się obroży i smyczy. Nie zmuszamy go do chodzenia na smyczy. Dlaczego? Dżeju cierpi na padaczkę. Wszelkie emocje w dużym wymiarze powodują u niego ataki. Bywało, że gdy chcieliśmy założyć mu obrożę (w celu przyzwyczajania) psiak dostawał ataku. Neurolog dobrał odpowiednie leki Dżejowi, oczywiście musi je przyjmować codziennie aż do końca swojego życia. Dzięki regularnie podawanym lekom ataki są sporadyczne i łagodne. Dżeju nauczył się żyć z epilepsją, ale bez miłości swojego człowieka cięzko jest żyć w pełni.

Szukamy dla Dżeja WYJĄTKOWEGO domu. To nie jest pies do stróżowania, on potrzebuje towarzystwa człowieka i bycia pełnoprawnym członkiem rodziny.

Dżeju mieszkał w schronisku przez jakiś czas, ale psu z padaczką cieżko było odnaleźć się wśród tłumu psiaków i codziennych zmian, dlatego podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Dżeju do hotelu. W hotelu PSIA CHATA Dżeju jest szczęśliwy, radosny i bez problemu zaaklimatyzował się tam. Hotel to jednak nie to samo co własny dom i kochająca rodzina.

Kontakt w sprawie adopcji Dżeja: 691129389 (Małgorzata – opiekun Dżeja)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji