Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

DŻEKUŚ

8

DŻEKUŚ – kolejny pies z tych, które powinny schronisko opuścić jak najszybciej. To, co rzuca się w oczy w pierwszej chwili, gdy patrzycie na Dżekusia, to brak jednego oka. W drugiej chwili okazuje się niestety, że na drugie też nie widzi. Wcale, albo prawie wcale. Jeszcze na “wolności” to uszło, gdy przebywał w terenie, który znał i wśród ludzi, którzy się nim opiekowali. Ale tu? Wyobraźcie sobie, jak czuje się mały, niemłody już, niewidomy psiak, który trafił w miejsce, gdzie zewsząd osaczają do psy. Jest zagubiony, zdezorientowany, nie wie, czego od niego oczekujemy – a ciężko w krótkiej chwili wytłumaczyć ślepemu psy, że mamy dobre zamiary. Dżekuś co prawda uśmiechał się do zdjęć, ale bez większego przekonania. Bo o ile dla żadnego psa schronisko nie jest bezpiecznym miejscem, to dla takiego, jak on – przede wszystkim.
Dżekuś ma ok. 8 lat. W schronisku przebywa od sierpnia 2016r.
KOJEC: XII – 15
NR: 8341

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-713-343
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji