Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Dziurek

dziurek-przyjacielski-lagodny-piekny-pies-do-adopcji

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Dziurawiec – piękny rudzielec o bursztynowych oczach i niezwykłym charakterze. Średniej wielkości, smukły i zwinny. Ma 2 lata i przeszedł w życiu naprawdę wiele. Jednak złe doświadczenia nie pozbawiły go radości życia.Łagodny, spolegliwy, wpatrzony w człowieka. Bliskość opiekuna to dla niego największe szczęście. Karny, uległy , uwielbia głaskanie i by je dostać potrafi zabiegać o nie z takim wdziękiem, że trudno mu odmówić .W domu spokojny, umie zachowywać czystość. Super lokator .
Spacery to wielka życiowa pasja Dziurka. Potrafi gnać jak strzała i ma z tego wielką frajdę! Skoczny jak sprężynka – chętnie pobawi się z ukochanym panem. Smycz to dla niego norma – nie szarpie się i nie cuduje. Uwielbia dokazywać z energicznymi suczkami. Samców raczej unika. Łagodny. Nie szuka zaczepki. Poziom agresji – zero.
Dziurawiec odnajdzie się zarówno w domu, jak i w mieszkaniu. Szuka jednak azylu w spokojnej okolicy, z daleka od miejskiego gwaru. Psiak bardzo boi się samochodów. Nie powinien też mieszkać z małymi dziećmi, których żywiołowość może go stresować.
Adoptuj go, a zyskasz wiernego, oddanego, sympatycznego i pełnego pozytywnej energii przyjaciela.
Psiak przebywa w okolicach Radomia. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji