Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

EDEK

c4c9bfa3-8fc4-4856-8772-22f5819ca0c6

Ile cierpienia człowiek może zadać psu? Chyba nie ma limitów. Edek tego doświadczył. Ten piękny, 7 letni psiak w typie pittbulla od podszewki poznał najgorszą stronę naszego gatunku. Trenowano na nim psy do walk. Na szczęście został odebrany właścicielom interwencyjnie i pokazano mu jaśniejszą stronę życia.

Nie było to łatwe, bo tak zraniony chłopak nie pokazywał co mu w duszy gra. Dziś wiemy już, że Edek to fajny pies. Wymagający mądrego, konsekwentnego prowadzenia, ale mający ogromny potencjał. Opanował chodzenie na smyczy. Jest radosny i czerpie z życia pełnymi garściami, choć w zaskakującej dla niego sytuacji kładzie się na ziemi w geście uległości. Niestety musiał być bity.

Ze względu na geny i przeszłość trudno przewidzieć jego reakcje wobec psów, dlatego nie powinien być spuszczany ze smyczy i oczywiście musi być jedynym czterołapem w domu. Podporządkuje się tylko stabilnemu, znającemu rasę opiekunowi i takiego obdarzy wierną miłością.  Bo Edek nie jest złym, agresywnym psem. To pies skrzywdzony, który po latach cierpienia potrzebuje spokoju, przewidywalności i równowagi. Dlatego – jeśli miałby mieszkać z dziećmi, to tylko z takimi w wieku 13+.

Pokochasz Edka? Dasz mu poczucie bezpieczeństwa i pełnej szacunku zwierzchności? Pomożesz mu smakować życie bez bólu, strachu, samotności? Staniesz się przewodnikiem jego stada? Ten cudny pies potrzebuje Cię, jak powietrza.

Edek mieszka w hoteliku koło Grójca. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa)

kontakt:

724425008

fundacja@zwierzeacpolana.org

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji