Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Edi

155
Pupilove.pl

Niewielki, uśmiechnięty rudasek Edi szuka domu!

Edi to niewielki psiak. Jest spragniony kontaktu z człowiekiem.
Niestety mamy z nim także problemy – na co dzień wesoły i spokojny jednak wszędzie wyczuwa zagrożenie i reaguje agresją. Pies boi się smyczy, często nie pozwala posprzątać u siebie w kojcu gryząc grabie czy widły.
Pozwolił założyć sobie obroże jednak przy próbie zapięcia smyczy zareagował agresywnie. Podobnie reaguje na próby wprowadzenia go do kojca bądź złapania. Pies lubi być głaskany, garnie się do człowieka.
Edi nie lubi innych psów – jest bardzo terytorialny. Gdy widzi inne psy głośno szczeka i się denerwuje. Gdy jest się u niego w kojcu obskakuje człowieka z radości, nie chce pozwolić wyjść obejmując łapkami nogi.
Edi potrzebuje domu z ogrodem, gdzie czułby swoja niezależność. Potrzebuje opiekuna z dużą cierpliwością i dobrym podejściem do zwierząt. Co prawda lubi dzieci jednak nie polecałabym go do domu gdzie są dzieci, gdyż jak wspomniałam psiak często czuje zagrożenie reagując agresywnie.
Decydując się na adopcje tego psiaka najlepiej odwiedzić go kilka razy w naszej przechowalni aby poznać jego zachowanie. Przebywając w przechowalni psiak może jeszcze bardziej zdziczeć.
Edi mimo niewielkich rozmiarów zapowiada się na dobrego psa stróżującego z powodu swoich terytorialnych zachowań.
Psiak przebywa w Gminnej Przechowalni Zwierząt w Kunowie k. Ostrowca Świętokrzyskiego

Tel w sprawie adopcji: 513270054
Ares email: asia06@neostrada.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji