Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Erika

1000x700_erika-cudowna-suczka-o-charakterze-psow-w-typie-collie-adopcja
Pupilove.pl

Erika to kilkuletnia, średnio-większa, miła i bardzo, ale to bardzo grzeczna suczka o pięknym, trójbarwnym umaszczeniu.
Jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, ma łagodne usposobienie. Nie ma z nią w schronisku najmniejszych problemów. Nie jest szczekliwa, nie dokucza innym psom, świetnie się z nimi dogaduje. Suczka jest wesoła, ale bardzo dobrze ułożona. Ładnie chodzi na smyczy, nie szarpie i nie ciągnie. Ma cudownie podkreślone oczy, którymi z ufnością spogląda na ludzi.
Erika ma piękną, lśniącą w słońcu okrywę włosową. Dobrze i dzielnie znosi zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne, nie wykazuje najmniejszego zniecierpliwienia czy agresji. To bardzo dobra, mądra, dojrzała suczka w wieku około 5 lat.
Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny 793 993 779 pomiędzy 8:00-20:00. Na smsy nie odpisujemy.
Erika została przywieziona dnia 30.03.2016r. z gminy Małogoszcz.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji