Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Erisia kochana, b. miła, łagodna suczka mix owczarek

139
Pupilove.pl

Szukamy dobrego domu dla Erisi, bardzo kochanej i łagodnej suczki, która jest prawdopodobnie mixem owczarka niemieckiego. Erisia jest psem średniej wielkości, waży około 25 kg, jest w wieku ok. 6 lat.
Jest bardzo kontaktowa, uwielbia przebywać w towarzystwie ludzi. Ślicznie podaje łapki, prosząc o chwilę uwagi.
Jest energiczną suczką, która lubi spacerować. Bawi się, cieszy, jest pozytywnie nastawiona do każdej napotkanej osoby.
Niestety spędziła już w schronisku kilka miesięcy i jakoś nikomu nie wpadła w oko – nie rozumiemy dlaczego- przecież to taki kochany pies.
Erisia jest łagodna, nie ma w niej cienia agresji. Bardzo potrzebuje domu – w schronisku nikt nie jest w stanie poświęcić jej tyle czasu ile potrzebuje. Na pewno będzie wierną i oddaną przyjaciółką na długie lata.
Suczka jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana, wysterylizowana. Przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Racławicach koło Miechowa ( 40 km od Krakowa).
Istnieje możliwość pomocy w transporcie.
Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na
łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:
Iwona 793993779
iwoniam@poczta.onet.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji