Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Evita

image-16

EVITA – to zupełnie bezproblemowa, cichutka i łagodna sunia. Ma cudowne usposobienie i widać, że jest sunią doświadczoną, ma cudowne, mądre oczy. Nie w głowie jej głupoty, wybryki czy szczekanie z byle powodu. W kontaktach z ludźmi na początku jest nieśmiała, ale pogłaskana przytula się delikatnie i daje główkę do głaskania. Uspokaja się, gdy mówi się do niej spokojnym tonem, te delikatna i krucha istotka. Nie lubi, gdy robi się coś na siłę, ale nie broni się, zastyga w bezruchu i czeka.
Boi się chodzenia na smyczy, zapięta próbuje się wyrwać i w momencie dostaje łupieżu. Dlatego wskazany byłby domek z ogrodem – w ogrodzie czuje się pewnie, tupta z dumnie uniesionym ogonkiem i czasem nawet poszczeka.
W relacjach z innymi psami jest łagodna i bezproblemowa. Od razu znalazła wspólny język z całym stadem, ale raczej trzyma się na uboczu. Woli leżeć w ulubionym miejscu lub obserwować wszystko z góry schodów. W mieszkaniu jest czyściutka, załatwia się na zewnątrz.
Będzie cudowną przyjaciółką i towarzyszką na długie wieczory. Nigdy nie odmówi przytulania i wysłucha nawet najdłuższej historii. Byle tylko znalazła cichy, spokojny dom, gdzie będzie czuła się bezpiecznie.
Przebywa w hotelu “Reksio” w Poskwitowie koło Krakowa, można ją tam odwiedzić.
Wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana.
Adopcję poprzedzoną wizytą przedadopcyjną przeprowadzi Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies.

Telefon w sprawie adopcji- Agnieszka, 698982855. Proszę o informacyjny sms- w sprawie EVITY – oddzwonię.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji