Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

FIGARO

17522756_1810358472625154_3689254350966972271_n1
Pupilove.pl

Nasze psy są regularnie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.
DRAMAT MŁODEGO PSA FIGARO. CZY KTOŚ ODMIENI JEGO ŻYCIE?
Wiek: około 1,5 roku
Waga: 18kg
FIGARO jest średniej wielkości psiakiem, sięgającym za kolano, jest też ofiarą ludzkiej bezduszności i okrucieństwa. Trafił do schroniska z bardzo brzydką raną szyi. Okazało się, że ma wrośnięty w ciało sznurek. Szybki zabieg a potem długotrwałe leczenie ciała i duszy psiaka.
FIGARO nie ufał ludziom, siedział w najdalszym kącie kojca z nadzieją, że nikt go nie zauważy, że ludzie dadzą mu spokój. Co wcześniej przeszedł, tego nigdy się nie dowiemy.
Troska, cierpliwość i wreszcie psiak zaczyna ufać, choć nadal jest wrażliwy na gwałtowne ruchy. Sukcesem jest fakt, że zaczął chodzić na smyczy i wychodzić na spacery. Jest wtedy szczęśliwy. Pewniej czuje się, gdy przy boku ma innego psa a nawet opiekuje się psiakami, które trafiają do schroniska i są wystraszone.
Szukamy mu domu z ogródkiem, by mógł się swobodnie poruszać, czuł się bezpiecznie a jednocześnie miał zapewnione spacery w spokojnej okolicy. Wskazany drugi psiak do towarzystwa, a może nasza Picola z którą się ostatnio bardzo zaprzyjaźnił?
Odwróćmy kartę jego losu, naprawmy krzywdę jaką wyrządził człowiek.
Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z wolontariuszką.
Każdy pies, a adoptowany szczególnie powinien mieć przy obroży adresówkę. Adresówkę przypinamy do obroży , natomiast smycz do szeleczek, tak by w przypadku wyswobodzenia się z szelek piesek nadal miała dane adresowe.
Psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, są też zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.
Pomożemy w transporcie psiaka do innego miasta.
W sprawie adopcji proszę dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji