Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Fiodor

1
Pupilove.pl

Fiodor, wychowany w domu, po szkoleniu, przyjazny pies ADOPCJA

Fiodor ma 6 i pół roku i jest mieszańcem, nieco mniejszym od boksera. Jest podrzutkiem, nie wiadomo więc nic o jego rodzicach. Nigdy nie był agresywny w stosunku do ludzi, ale wymaga raczej stanowczego prowadzenia, bo czasem próbuje dominować.
Ukończył z powodzeniem podstawowe szkolenie z posłuszeństwa i reaguje na komendy “siad”, “waruj”, “zostań”, “wróć”, “równaj”, „na miejsce”. Jest przyzwyczajony do chodzenia na smyczy. Z psami bywa różnie. Zwykle “dogaduje” się z suczkami.
W stosunku do ludzi jest przyjacielski, entuzjastycznie okazuje sympatię, ale jeśli ktoś go ignoruje, to nie narzuca się.
Fiodor nie niszczy ani nie brudzi w mieszkaniu. Wytrzymuje sam 8-9 godzin, choć w ostatnich 2 latach rzadko zostawał tak długo bez nas. Jest wyprowadzany trzy razy dziennie. Przynajmniej raz dziennie potrzebuje spaceru, na którym może się wybiegać bez smyczy.
Jest bardzo energiczny, uwielbia wycieczki i zabawę w aportowanie. Nie ma tendencji do ucieczek, nie goni innych zwierząt ani ludzi.
Jest zdrowy, szczepiony i regularnie odrobaczany (co 3 miesiące). Jada suchą karmę.

Fiodor jest bardzo sympatycznym, uroczym psem. Niestety dotychczasowi właściciele z bólem serca muszą znaleźć mu nowy dom.

Kontakt w sprawie adopcji
tel.507 058 628
mail: karusiap@gmail.com

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji