Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

FLOKI

b
Pupilove.pl

Nasze psy są regularnie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.

ŚREDNIEJ WIELKOŚCI PSIAK CZEKA W SCHRONISKU NA DOM!

Imię :FLOKI

Wiek: około roku

Waga: 19-22 kg

Jest łagodny, przytulaśny, wesoły, towarzyski, ale i delikatny jeśli chodzi o psychikę. Jego wrażliwość nie wzięła się znikąd, pies ma za sobą koszmar okrucieństwa jaki zafundował mu człowiek, z pewnością był bity. Nadal nie wie, czy prowadzący go na smyczy wolontariusz to nie kolejny oprawca.

Spacer.

FLOKi idzie, wącha, macha ogonem, nagle smycz zaplątuje się między tylnymi łapami, pisk i przerażenie w oczach, jakby prośba :”Nie bij”. Nie dzieje się nic złego, wolontariusz uspokaja, chce pogłaskać…pies robi unik. Idziemy dalej, już się zrelaksował i nagle z tyłu lekkie pacnięcie gałązką powoduje, że chowa ogon pod siebie, kuli się cały. Serce pęka i myślisz sobie, dobrze piesku, że jesteś u nas, odzyskasz spokój i pewność siebie, znajdziemy Ci super dom, gdzie ludzka ręka będzie Ci się tylko dobrze kojarzyć.

FLOKI nie jest trudnym psem, jest w nim mnóstwo pozytywnej energii, ale potrzebuje spokojnego domu, by wyciszyć w nim lęk sytuacyjny. Potrzebuje spokojnego człowieka przy swoim boku, by uwierzyć, że nikt go już nigdy nie uderzy, że wreszcie jest bezpieczny.

Na spacerze idzie ładnie na smyczy, a podczas postojów przytula się. Kto go adoptuje zyska najwierniejszego przyjaciela na świecie.

Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z wolontariuszką.

Każdy pies, a adoptowany szczególnie powinien mieć przy obroży adresówkę. Adresówkę przypinamy do obroży , natomiast smycz do szeleczek, tak by w przypadku wyswobodzenia  się z szelek piesek nadal miała dane adresowe.

Psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, są też zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.

Pomożemy w transporcie psiaka do innego miasta.

W sprawie adopcji proszę dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.

KONTAKT w sprawie adopcji:

534667299

psynowiny@gmail.com               

Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaści

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji