Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Forest

fb_img_1474638893081
Pupilove.pl

Forest jest kolejną ofiarą ludzkiego okrucieństwa. Błąkał się po naszej okolicy od jakiegoś czasu, na co wskazuje jego wychudzenie oraz ogólny stan zdrowia. Nie dość, że został porzucony, co już jest wystarczającą traumą dla psa, to jeszcze jakaś bestia wycelowała do niego z broni i oddała dwa strzały, które zostawiły na jego ciele dwie rany, w które wdało się zakażenie, pod jedną z nich można wyczuć jeszcze nabój.

Forest jest cudownym psem w typie owczarka belgijskiego. Jest łagodny, akceptuje suczki. Mimo tego co przeszedł jest pełny optymizmu i ciekawy świata. Jego wzrok sprawia, że można mu wybaczyć wszystko. Kochany psiak 🙂 Ma ok. dwóch lat.

Forest już doszedł do siebie i pięknie się prezentuje no i w końcu i poleca się do adopcji. Przeszedł już zabieg kastracji, został odrobaczony, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym. Niestety z jego ogonem i łapkami nie da się już nic zrobić, jednak w niczym mu to nie przeszkadza.

Kontakt: 730566661

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji