Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Fragles

131
Pupilove.pl

Fragles wygrał walkę o życie, kto się nim zaopiekuje?

Fragles to duży około 7 letni pies o przepięknym umaszczeniu. Fragles trafił do Schroniska po wypadku komunikacyjnym. Na początku nie wstawał, ale opiekunowie postanowili uratować tego pięknego psiaka. Nie było to łatwe, bo psiak ważył ponad 40 kilogramów. Dzięki rehabilitacji i pomocy opiekunów Fragles już chodzi, a nawet biega. Dlatego psiak już zaczyna rozglądać się za nowym wspaniałym domkiem. Psiak jest przyjazny do ludzi, lubi pieszczoty i spacery. Kocha się przytulać i łasić. Jest psem radosnym, sympatycznym i przekochany. Psiak może zamieszkać w domu z dużym ogrodem, jest grzeczny i nie przeskakuje ogrodzeń. Dobrze by było, żeby był jedynym psem ponieważ nie akceptuje innych psów. Fragles ładnie chodzi na smyczy. Spacer z nim to przyjemność, nie ciągnie chyba, że pojawi się w pobliżu pies. Bez problemu można nad nim zapanować i skorygować jego zachowanie.
Psiak będzie wspaniałym towarzyszem całej rodziny, która będzie go kochała i szanowała. Fragles posiada wszystkie szczepienia i na wyjątkowy domek czeka w Schronisku w Zawierciu.

Kontakt w sprawie adopcji 730505255, 515131350 – w razie potrzeby dowieziemy pieska do nowego domku.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji