Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Frania

138
Pupilove.pl

Szukamy domu dla Frani, kochanej, spokojnej suczki, która miała ciężkie życie.
Frania jest psem idealnym do domu z ogrodem, dla osoby, która niekoniecznie ma dużo czasu, aby zajmować się psem. Frania najlepiej czuje się w cichym miejscu, gdzie może spokojnie obserwować co się naokoło niej dzieje. Nie bardzo umie chodzić na smyczy, nie musi wychodzić na spacery. Podwórko i kawałek ciepłego miejsca w zupełności jej wystarczą.
Frania jest łagodna w stosunku do psów, nie ma w niej agresji. Niektórych się jednak boi i raczej stroni od ich towarzystwa.
Nieśmiała w stosunku do obcych, do swoich bardzo chętnie się przytula i daje głaskać. Jest cichutka i niekłopotliwa, nie jest absorbująca. Nie zostanie wydana do budy ani do kojca. To psiak, który musi mieć wstęp do domu ( nie musi mieszkać “na salonach”, wystarczy wstęp do przedpokoju lub jakiegoś ciepłego pomieszczenia).
Frania jest jak duszek – stara się żeby nie było jej widać. Nie sprawia żadnych kłopotów. Może ktoś ma kawałek miejsca w sercu, ogródku i domu dla tego psiego rozbitka?
Frania ma ok. 10 lat, waży ok 12 kg.
Przebywa pod Krakowem, jednak postaramy się pomóc w transporcie do nowego domu.

Kontakt:
Basia 608451727

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji