Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Franio, najbiedniejszy z biednych. Zabrany w nocy ze wsi, gdzie spał na łące..

2

Franio to bezdomniaczek z podtoruńskiej wsi przeganiany z kąta w kąt przez kilka miesięcy. Dokarmiany był czasem przez panią sklepikarkę.

Jest średniej wielkości, nie jest już najmłodszy (około 8 letni) i widać doświadczony przez los (utyka na nóżkę, ma skrzywiony pysk, wybite przednie ząbki, ciałko też nie jest symetryczne, ma widoczne blizny na pyszczku).
Franio zachowuje czystość w domu – woła o wyjście, nie niszczy, jest łagodny, spokojny, bojaźliwy, na smyczy nie ciągnie – spacer z nim to czysta przyjemność, może go prowadzić nawet dziecko . Uległy i serdeczny. Boi się dotyku i gwałtownych ruchów, windy, schodów, ale jest na tyle bystry, że za każdym kolejnym razem jest o niebo lepiej. Człowieka musi mieć na widoku 🙂 Wszystko je, nie grandzi w domu, nie szuka zaczepki. Jest pieskiem ciekawym świata, wszystko ogląda w skupieniu. Mało co jest w stanie go rozproszyć. Zdarza się, że broni smakołyku, lecz robi to w granicach rozsądku. Ma dobry słuch, pięknie reaguje na cmokanie i gwizdanie, dotrzymuje człowiekowi kroku na spacerze, chodzi na luźnej smyczy (!) Jest wspaniałym bezproblemowym psiakiem! Pozwala zrobić przy sobie wszystko.

Dla ludzi jest wspaniały, uwielbia dzieci. Na zdjęciach jest wizyta Frania w przedszkolu 🙂

Stosunek do innych zwierząt: ze suczkami się świetnie dogaduje, natomiast z samcami bywa różnie, jedne lubi inne nie, ale to jak każdy psiak 🙂 Koty goni, więc na pewno szukamy domu bez kotów.

Pomóżmy mu! Niech choć teraz na jesieni życia dozna ciepła! Niech te wszystkie potworne doświadczenia znikną w morzu miłości.

Obecnie Franio przebywa w hoteliku.

KONTAKT: 506 453 305

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji