Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Fredzik

1148
Pupilove.pl

Fredzik, nieduży, kochający człowieczka dziadeczek szuka domu!

W styczniu 2015 Fred został znaleziony w centrum Warszawy i przywieziony do jednego z warszawskich schronisk. Od tego czasu przebywa w schroniskowej geriatrii, w pojedynczym boksie. Fred na spacerach nie reaguje na inne psy, pięknie chodzi na smyczy, ale nie toleruje psów w tym samym pomieszczeniu., choć na wybiegu, gdy jest bez smyczy, żaden pies mu nie przeszkadza. Z naszych obserwacji wynika, że również nie będzie dobrym kumplem dla kota.
W marcu 2017 Fred wziął udział w festiwalu Dog Day w Soho Factory. Sprawdził się w roli Super Warszawiaka, VIPsiaka. Był bardzo grzeczny, pięknie poruszał się w tłumie ludzi, chętnie wykonywał polecenia. Na drugi dzień w schronisku widać było zmianę w zachowaniu, był bardziej ożywiony. Wyraźnie było widać, że spodobało mu się poza kratami.
Już trzeci rok spędza w schronisku zamiast w domu.
Lubi towarzystwo ludzi, ceni sobie głaskanie , przytulanie i bliski kontakt z człowiekiem. Chętnie wchodzi na kolana i przytula się. Musiał być w tamtym życie typowym kanapowcem.

Szukamy mu domu bez innych psich samców i kotów, prawdopodobnie dogada się z suczkami, ale niezbędne jest sprawdzenie wzajemnych relacji na terenie przed adopcją. Ludzi akceptuje bez wyjątków. Fred, mimo ponurej miny na zdjęciach, jest radosnym psiakiem. Przed wyjściem na spacer, który jest jedyną przyjemnością, poszczekuje i podskakuje do góry jak młodziak.
Fred został obecnie oceniony na 11 lat, waży 14 kg. W schronisku został poddany kastracji, jest zaszczepiony, odrobaczony. Czeka na dom na Paluchu w Warszawie, możliwa pomoc w transporcie do nowego domu. Warunkiem adopcji jest ankieta, wizyta oraz umowa adopcyjna.

W sprawie poznania Freda i jego adopcji bardzo proszę dzwonić do wolontariuszki Freda, Beaty, tel. 501 388 121; lub pisać b.charkowska@gmail.com

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji