Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Freja

154
Pupilove.pl

Freja, młodziutka, wesoła i pojętna sunia szuka domu!

Freja ok. 2 lata. Średniej wielkości sunia (19kg) – dzielna mama przywiązana sznurkiem w lesie, z 3 szczeniakami. Pierwotnie mocno wychudzona, lekko wycofana. Odebrana z punktu przetrzymań. Obecnie świetny kompan zabaw, miziania i spędzania wspólnie czasu. Powinna być jedynaczką. Kocha człowieka, jest w stanie się na nim skupić, chętnie się uczy – śpi w łóżku – im bliżej człowieka, tym lepiej. Pokazuje, kiedy chce się bawić i miziać 🙂 Lubi aportować – szczególnie frisbee. W stosunku do innych psów bywa zaczepna i zabawa czasem wymyka się jej spod kontroli, przy odpowiedniej reakcji człowieka – wraca. Reaguje na koty – nie je ich, ale nie polecamy adopcji do domu z kotem 🙂 Freja zna podstawowe komendy, jest odwoływalna, choć to cały czas wymaga pracy, ładnie chodzi na smyczy. Człowiek jest przewodnikiem 🙂 Freja jest gadułą, bywa, że zaczepia szczekaniem.
Ze względu na maść ma niestety problem alergiczny (najprawdopodobniej kurczak i kukurydza) obecnie je karmę ryby-ryż (Farmina Cibau/Farmina N&D z dorszem) problem ustąpił, jednak należy mieć to na uwadze 🙂 Freja jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, będzie zaczipowana. Nie brudzi i nie niszczy w domu. Dom bez małych dzieci (poniżej wieku szkolnego), bez innych zwierząt – w wypadku domu, gdzie jest pies – tylko ze świadomością wprowadzania nowego psa do ‘stada’ i obligatoryjnie – przynajmniej 2 spacery zapoznawcze – jest to wymóg KONIECZNY. Mający doświadczenie z psami, konsekwentny, chętny do pracy i współpracy z tym fantastycznym psiakiem 🙂 Frejka lubi kennel – w nim odpoczywa, przy czym korzysta z niego tylko w naszej obecności. Bez nas – zostaje swobodnie w mieszkaniu. Kocha też patyki i piłki tenisowe 🙂 OBOWIĄZUJE PROCEDURA ADOPCYJNA!
Chętnych do adopcji zapraszamy do kontaktu, wyślemy ankietę adopcyjną. Preferowana adopcja do 100km od Pieskowej Skały (Śląsk/Małopolska).

tel. 799 199 855

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji