Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Frotek

121
Pupilove.pl

Frotek – poznaj jego historię i pokochaj

Poznaj naszego podopiecznego Frotka i jego historię. A historia będzie długa i smutna.

Życie Frotka to ciągłe pasmo porzuceń, powrotów do schroniska.Przeczytaj i wyobraź sobie, co musiał przeżyć ten biedny, schorowany pies. Adoptowany w maju 2015 roku po przeprowadzonej procedurze adopcyjnej, miał siedzieć na kanapie, miał być kochany jak nikt. Kolejny raz marzenia zderzyły się z twardą ścianą rzeczywistości Frotek przez kilka dni, może tygodni był w domu, ale jak to ujęła Pani: “brudził podczas ataków padaczki, niszczył” i…wylądował w komórce.

Frotek siedział w ciemnej, zamkniętej piwnicy, w dodatku na krótkim łańcuchu…Gryzł z nerwów i rozpaczy kartonowe pudło. po roku czasu wrócił do schroniska. Schronisko w tej sytuacji mogło się wydawać pięciogwiazdkowym hotelem..Kilka miesięcy w schroniskowej klatce i zapaliło się światełko nadziei. Ktoś wypatrzył, zabrał do siebie ze schroniska obiecał się opiekować. Obiecał nie zdradzić…Przecież musiało być już dobrze. Przecież nie mógł przeżyć kolejnego zawodu. Niemożliwe, by pies miał aż takiego pecha…A jednak.

Nagle bajka Frotka pękła jak bańka mydlana…a Frotek znów zamienił dom na schroniskową klatkę. Każdy powrót do schroniska jest jeszcze cięższy. Frotek przez dwa miesiące spędzał całe dnie w małe klatce. Stres znów rozbijał jego psychikę. Zaczęły się kolejne ataki padaczki. Dzięki wolontariuszom szybko zauważono atak i Frotek poza przygryzieniem języka nie zrobił sobie nic poważniejszego, ale..nie mogłyśmy dłużej ryzykować. Frotek trafił pod opiekę naszej fundacji i 14.07.2016 pojechał do hoteliku Tymczasik.

Jaki jest Frotek?
Frotek to bardzo kontaktowy i przyjazny psiak.
Mimo choroby, cieszy się życiem, spacerami.
Po pogryzieniu reagował na inne psy lękowo, ale dziś systematyczna praca przyniosła efekty. Frotek przebywa z innymi psami, nie boi się, choć najchętniej miałby swojego Opiekuna tylko dla siebie.

Frotek to również niesamowity pieszczoch- kocha zarówno ludzi dorosłych jak i dzieci.
To idealny pies rodzinny.
Choroba Frotka w niczym nie przeszkadza.
Wystarczy, że będzie codziennie otrzymywał odpowiednią dawkę leku.

Kontakt 608 084 532
amicus_canis@interia.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji