Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Fruzia

116
Pupilove.pl

Fruzia-piękna,puchata kuleczka,tak bardzo tęskni za domkiem

Fruzia ma około 4 lat.
Trafiła do jednej z gminnych przechowalni w okolicach Ornety ponad rok temu i siedzi tam do dziś…
Jest średniej wielkości puchatą kuleczką.
Fruzia uwielbia człowieka!Jak tylko ma okazję,to wskakuje mu na kolana i w nieskończoność rodzaje mu buziaki.
Widać i po jej zachowaniu i w jej oczach,że bardzo,ale to bardzo, tęskni za człowiekiem a jeszcze bardziej,jej go brakuje…
Sunia posiada ksiazeczke zdrowia.
Czy Fruzia ma szansę na domek?Czy pomimo tego, że nie ma kilku miesięcy tylko jest dojrzałą sunią,ktoś ją pokocha i da jej dobry domek na dobre i na złe,do końca jej dni?My wierzymy,że TAK!
Pomimo tego iż Fruzia tak długo już czeka i wygląda na swojego przyjaciela,to w końcu ktoś ją wypatrzy,ktoś pokocha i ofiaruje jej swoje serce!
Jedno jest bowiem pewne: jeśli ktoś podaruje Fruzi domek i otworzy przed nią swe serce,zyska najwierniejszego i najukochańszego przyjaciela oraz towarzysza pod słońcem!I będzie tak dopóki jej serduszko będzie biło!to pewne!

WARUNKIEM ADOPCJI JEST WYPEŁNIENIE ANKIETY, WIZYTA PRZED I PO ADOPCYJNA ORAZ PODPISANIE UMOWY ADOPCYJNEJ.Więcej informacji o tej pięknie malowanej,puchatej kuleczce,pod numerem telefonu 794 304 181.
DO DOBREGO DOMKU POMOŻEMY W TRANSPORCIE!

Zapraszam w imieniu Fruzi!Ona tak bardzo tęskni!

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji