Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

FUKS

212

`

FUKS – i co z tego, ze należy do psów teoretycznie najbardziej adopcyjnych: bo nieduży, jasny, uroczo kudłaty i na dodatek bardzo miły, skoro przez niemal 4 lata wyrzucony był poza margines świata, i przysłowiowy pies z kulawą nogą nie wiedział o jego istnieniu? Tyle siedzi Fuks w schronisku. Niewątpliwie można uznać, że znakomitą większość życia ma zmarnowaną, ale mimo to dałyśmy mu imię przez przekorę, aby było samospełniającą się przepowiednią. Bo teraz już szczęście się do niego uśmiechnie, prawda? Mimo początkowej miny w podkówkę, szybko się rozpromienił i nawet zaczął pomerdywać ogonkiem. Widać, że jest psiakiem stworzonym do życia z ludźmi, tylko to życie zakpiło sobie z niego. Nie wiemy, jak będzie zachowywał się w domu, czy będzie brudził, niszczył, czy sprosta zadaniu, ale jedno jest pewne: bardzo mu się chce. Nawet po tylu latach nadal mu się chce.
Fuks ma ok. 5 – 6 lat. W schronisku przebywa od początku 2013r.
KOJEC: III – 15
NR: 3206

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-713-343
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji