Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Gandalfina

155
Pupilove.pl
Gandalfina jest piękną sunią rasy Alaskan Malamute. Została znaleziona w Milanówku. Jest dość chuda co sprawia, że podejrzewamy, że błąkała się jakiś czas. Bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi zarówno dużych jak i małych. Bardzo energiczna i radosna, będzie wspaniałą towarzyszką podczas długich spacerów, których niewątpliwie potrzebuje. Jak na przedstawicielkę swojej rasy bardzo ładnie chodzi na smyczy.
Szukamy dla Gandalfiny aktywnego opiekuna świadomego potrzeb rasy. Gandalfina nie nadaje się na psa podwórkowego gdyż potrafi chodzić po płotach, raczej jest psem który powinien przebywać w domu, najchętniej w towarzystwie człowieka. Zostawiona sama na dłuższy czas może wyć.
Nowy opiekun musi być gotowy na pracę z sunią. Jej relacje z innymi psami nie są nam do końca znane, jest psami bardzo zainteresowana, raczej pozytywnie, ale psy z którymi spróbowaliśmy ją zapoznać nie wytrzymały tych emocji Co do kotów, to jej stosunek jest nieznany, ale patrząc na to jak jest dynamiczna zakładamy, że kot nie byłby szczęśliwy z jej towarzystwa. Osoby zainteresowane adopcją są zobowiązane do wypełnienia ankiety i odbycia wizyty przed adopcyjnej. [Wkrótce zostanie wysterylizowana].

 

kontakt:Adopcję prowadzi Iza, tel. 608 201 555 meil: iza@adopcjemalamutow.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji