Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Gapuś koto i pso- lubny, malutki, niewidomy piesek ADOPCJA

142
Pupilove.pl

Szukamy domu dla Gapusia, kochanego, niewielkiego, bardzo miłego psiaka. Gapuś jest cudownym zwierzakiem, bardzo lubiącym kontakt z człowiekiem. Lubi być przytulany, głaskany, siedzieć na ludzkich kolanach. Nie ma w nim cienia złych emocji, ani do ludzi, ani do zwierząt.
Niestety psiak nie widzi, co dyskwalifikuje go w oczach wielu ludzi, jako kandydata na czworonożnego przyjaciela. Jest to bardzo smutne, gdyż Gapuś, tak jak każdy inny psiak chce kochać i mieć dom. Psu nie wytłumaczymy, dlaczego ludzie patrzą na niego w ten sposób, sami tego nie rozumiemy 🙁
Gapuś, mimo tego, że jest niewidomy, świetnie sobie radzi, zarówno w boksie jak i na spacerach. Ładnie chodzi na smyczy, nie wpada na przedmioty, nie jest zdezorientowany. Kiedy trafi do nowego domu i pozna jego rozkład, po paru dniach będzie zachowywał się tak, że ciężko będzie stwierdzić osobom postronnym, iż psiak nie widzi.
Jest małym, kompaktowym psiakiem, ważącym poniżej 10 kg. Lubi inne psy, nie goni kotów. Może zamieszkać w domu z ogrodem i w mieszkaniu. Nie jest absorbujący ani nachalny. Nie potrzebuje dużo ruchu. Ma ok. 4-5 lat, jeszcze całe życie przed nim.
Wraz z Gapusiem czekamy na kogoś, kto patrzy sercem i pokocha tego cudownego psiaka.
Jest zdrowy, odrobaczony, zaczipowany, wykastrowany.
Przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Racławicach koło Miechowa, ok. 40 km od Krakowa.
Istnieje możliwość pomocy w transporcie.

Kontakt:
Klaudia 606823810

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji