Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Garda

11
Pupilove.pl

Garda SZCZENIAK, przyjazna, wesoła przylepka szuka domu!

Oto Garda, prawdopodobnie wakacyjny ,,zbędnik”.

Garda została znaleziona w lesie, na chwilę obecną ma ok. 5 miesięcy i waży 7 kg 🙂 Docelowo będzie psem średnich rozmiarów/do kolana lub odrobinę większym (aktualnie sięga do połowy łydki).
Jest najradośniejszym stworzeniem pod słońcem, wszędzie jej pełno (ale nie ma tez problemu z szybkim wyciszeniem się). Chętnie się przytula i rozdaje buziaki, lubi siedzieć na kolanach. Nie ma problemów z innymi psami, trochę boi się większych od siebie ale nie wykazuje agresji, szybko się przekonuje. Mieszka z dwoma psami i nie ma problemu.

Przesypia noce, uczy się chodzenia na smyczy, pilnuje się na spacerach. Jest inteligentną sunią, przychodzi na zawołanie i siada, czekając na smakołyk. Z racji, że jest już podrośniętym maluchem nie musi wychodzić na dwór co godzinę.

Szukam dla niej najlepszego domu pod słońcem, fajnie jakby to był dom ze starszymi dzieciakami lub psami ale nie jest to warunek konieczny.
Obowiązuje umowa i ankieta, oraz obowiązkowa sterylizacja jak tylko osiągnie odpowiedni wiek.
Garda czeka na dom w Łowiczu

Kontakt, kajeczka@onet.eu

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji