Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Goldi

image-107

Pies do adopcji:

Goldi to psie dziecko znalezione na terenie firmy transportowej wraz z mamusią. To cud, że przeżyła tam kilka dni błąkając się między ciężarówkami.

Goldi jest młodziutka (ma około 6 miesięcy). Jest ślicznie umaszczona w kilku kolorach (brąz, beż, rudy i czarny). Ma cudne duże oczy i krótkie łapki, co dodaje jej jeszcze uroku. Będzie raczej małym/średnim psiakiem, obecnie waży około 9kg i raczej już niewiele przybierze.
Dziewczynka właśnie skończyła wymieniać zęby. To bardzo charakterna sunia. Wybiera sobie psy, z którymi akurat ma ochotę się pobawić.
Mała szybko się uczy- w kilka dni pojęła, że trzeba się załatwiać na podwórku. Potrafi zostawać sama w domu, nie niszczy i zachowuje się cichutko- zawsze znajdzie sobie jakieś zajęcie żeby się nie nudzić. Chętnie przebywa na podwórku. W domu też nie jest typem pieszczocha. Owszem przyjdzie się pomiziać , ale zaraz ucieka do swoich zajęć jak gryzienie sznurka czy zabawa z innym psem. Jest raczej indywidualistką .

Goldi przebywa obecnie w domu tymczasowym pod Warszawą.

Została odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona.

Kontakt w sprawie adopcji Goldi:
503-783-622
piesnazakrecie@o2.pl

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Szczeniaki szybko dorastają – trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując szczeniaka, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.

 

psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji