Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Gomez

15
Pupilove.pl

Gomez młody, energiczny, grzeczny w domu pies do adopcji!

Kto pokocha Gomeza? Odwdzięczy się miłością i przywiązaniem.

Gomez jest młodym (ok. 2-3 letnim) psiakiem średniej wielkości. Jest uroczy i wesoły. Gomez jest psem z dużymi pokładami energii. Wymaga trochę pracy i ogłady, ale jest to pies z bardzo dużym potencjałem, a że jest mądry, to przy konsekwentnym i cierpliwym opiekunie zostanie super psem 🙂
Jest to pies przemiły, który uwielbia ludzi, ale nie wszystkich. Z niektórymi osobami spotkanymi na spacerze niekoniecznie chce się od razu kumplować. Ma wdrażany program naprawczy zalecony przez behawiorystę.
Gomez uwielbia jeździć samochodem, nie przeszkadza mu również jazda ZTM. Pakuje się na kolana by mieć lepszy widok z okna!
Jest grzeczny w domu, zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy. Ciągle by się przytulał, bardzo lubi kontakt z człowiekiem.

Gomez jest zaszczepiony, odrobaczony, zabezpieczony przeciwkleszczowo (Bravecto). Wkrótce zostanie wykastrowany. Warunkiem adopcji będzie ankieta przedadopcyjna, umowa.

Przebywa w DT w Warszawie.

Kontakt w sprawie adopcji Ula, tel 798-526-841

 

www.pupilove.pl schronisko psy do adopcji z całej polski

psy do adopcji schronisko

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji