Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Graffi

12933084_1690513197874482_5264446583831900869_n

Grafi to około 2 letni pies w typie pit bulla.

Znamy się dość krótko, bo do schroniska trafił w lutym 2016 r. i nadal poznajemy się.

Grafi jest psem niezwykle przyjacielskim w stosunku do człowieka.
Kocha wszystkich ludzi bez wyjątku, chętnie rozdaje buziaki na lewo i prawo. 😉

W warunkach schroniskowych nie toleruje psów, wręcz na spacerze na nie poluje.

Szuka domu bez innych zwierząt.
Grafi to pies o ogromnych pokładach energii, bardzo żywiołowy. Lubi biegać. Chętnie bawi się patykami, gryzakiem. Lubi też flirt pole. To pies wymagający dużo ruchu, zajęcia i pracy nad jego zachowaniem. Z komend zna tylko „siad”. Smaczki bierze bardzo delikatnie.

Po wyjściu na spacer jest mocno podekscytowany, nie zwraca kompletnie uwagi na przewodnika, ciągnie na smyczy, na widok każdego mijanego psa ekscytuje się. Później jest trochę lepiej , zawołany zaczyna dostrzegać osobę na drugim końcu smyczy.

Nowy dom Grafiego będzie miał przed sobą ogromne wyzwanie. Będzie musiał nadrobić braki wychowawcze, które zaniedbał poprzedni właściciel psiaka.

Grafi jest psem, który wymaga dużo pracy. Potrzebuje kogoś doświadczonego w prowadzeniu psów, przewodnika spokojnego, cierpliwego, konsekwentnego a przede wszystkim inteligentnego.

Osoby, która będzie miała czas, zapał i chęci do pracy z psem. Kogoś kto wybierze się z nim na szkolenie. Szukamy ludzi chcących aktywnie spędzać czas z psem. Domu, który z jednej strony zaspokoi jego aktywność fizyczną, a z drugiej obdarzy miłością, czułością i troską.
W odpowiednich rękach Grafi będzie wspaniałym towarzyszem i psim przyjacielem.

Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Beata 607 352 828, opiekunka Magda 513 932 996

Osoby chętne adoptować psa, zapraszamy na wspólny spacer do schroniska. Jednym z warunków adopcji psa w typie rasy amstaff/pitbull są obowiązkowe minimum trzy spacery z wybranym psem, w celu poznania przyszłego pupila . Pies jest własnością schroniska.
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt na Paluchu ul. Paluch 2, 02-197 Warszawa.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji